Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łosiu
Szkoła Podstawowa, Przedszkole w Łosiu

Nasze sukcesy

Napisany 12-04-2018 21:07:32

KONKURS EKOLOGICZNY

Dnia 6 IV  2018r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Ropie odbył się konkurs przyrodniczy pt.,,Historia i działalność Ligi Ochrony Przyrody w aspekcie ochrony środowiska”. W konkursie na etapie gminnym brali udział uczniowie naszej szkoły zajmując czołowe miejsca:

Paweł Cymbała- I miejsce

Nina Rębisz-II miejsce

Michał Laskoś- III miejsce

            Renata Hryc

GMINNE ELIMINACJE

Konkursu Czytelniczego   „Czytaj, podróżuj, odkrywaj — spotkanie z bohaterami serii Kroniki Archeo”. 

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela w Gorlicach zaprosiła uczniów klas 4–6 do udziału w XIX Powiatowym Konkursie Czytelniczym „Czytaj, podróżuj, odkrywaj — spotkanie z bohaterami serii Kroniki Archeo”. 

1 marca 2018 odbyły się eliminacje gminne do tego konkursu w Gminnej  Bibliotece  Publicznej w Ropie.  Wzięła w nich udział czwórka uczniów z naszej szkoły.  Do dalszego powiatowego etapu zakwalifikował się Paweł Cymbała z kl VI i Nikola Pierzchała z kl V. Gratulujemy im i życzymy  sukcesów 17 maja  2018 w eliminacjach powiatowych. Opiekunem uczniów jest p.Ewa Cetnarowska

no images were found

 E.Cetnarowska


KANGUR MATEMATYCZNY 2018

15 marca 2018 r. uczniowie naszej szkoły wraz z innymi uczniami w Polsce pisali konkurs „Kangur Matematyczny” każdy w swojej kategorii wiekowej. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, ponieważ przystąpiło do niego 29 uczniów. W kategorii: Żaczek kl. II – 2 uczniów, Maluch kl. III i IV – 16 uczniów, Beniamin kl. V i VI – 8 uczniów i Kadet kl. VII – 3 uczniów.

Wyniki konkursu:

Wynik bardzo dobry zdobyła Maja Fiter kl. III

Wyróżnienia: Ewelina Haluch kl. III, Lena Zalitacz kl. III, Amelia Łukaszyk kl. VI, Weronika Haluch kl. VI, Mateusz Kulka kl. VII.

Wszystkim uczniom gratuluję sukcesu.

Lidia Szurek

 

KONKURS NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

W grudniu 2017 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w gminnym konkursie na najpiękniejszą ręcznie robioną kartkę bożonarodzeniową organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Ropie.

Sukcesy:

I miejsce – Lena Zalitacz

II miejsce – Natalia Koperska, Anna Kudławiec i Michał Kaczmar

III miejsce – Anna Gryboś

Gratulujemy!!!

A. Kaczmar